medyum
8 sene önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Ayırma Büyüsü

ayirma-buyusu İki sevgilinin ya da evli karı kocaların ayrılması için ayırma büyüsü kullanılır. Ayırma büyüsü ile çiftler birbirinden ayrılırlar.

 Ayırma büyüsü zor yapılan büyüler arasında gösterilmektedir ve her medyum hoca ayırma büyüsünün ne kadar zor bir büyü olduğunu bilmektedir. Özellikle Türkiye’de son zamanlarda aşk büyüsü ve bağlama büyüsü çalışmalarından sonra ayırma büyüsü diye adlandırılan karı kocaların ya da sevgililerin ayrılmasını sağlayan büyü çeşidi yapılmaktadır.

Ülkemiz deki medyumlar hocalara başvurulan konular arasında ayırma büyüsü en başta yer alan büyü çeşitleri arasındadır.

İnsanlar ayırma büyüsü yaptırarak farklı insanları kendilerine bağlamak isterler. Kimi zaman da sadece ayrılmalarını gözetlerler. Ayrılmayan sevgililere üçüncü şahıslar tarafından ya da eski sevgilileri tarafından ayrılmaları için yaptırılan büyü çalışmasına ayırma büyüsü denmektedir. Ayırma büyüsü yapılması basit değildir. Ayırma büyüsü yapan medyum hocaların yaptıkları her ayırma büyüsü tutmaz. Çalışmaların tutması için ayırma büyüsünün usulüne göre karar alınıp yapılması şartı bulunmaktadır. Yani ayırma büyü yapılışı zordur ve meşakkatli bir çalışma olup gerçek medyum tarafından hazırlanacaktır. Ayırma büyüsünde genellikle tahta kaşıklar kullanılır ya da normal demir kaşıklar kullanılır. Kiriş ipleri kullanılır. Sabunlar kullanılır.

Özellikle medyum ayırma büyüsünü yaptıktan sonra yaptıran kişiye malzemeler verir. Ayırma büyüsünde kaşıklar ya da tahta kaşıklar kullanılmaktadır. Tahta kaşıklar üzerine safran ve kokulu kalemlerle tılsımlar yazıldıktan sonra ağaç diplerine ya da kadın – erkek mezarlarına gömülmesi istenir. Ayırma büyüsünde kullanılan tahta kaşıklar ters çevrilerek ağaç dibine gömülür. Bu gömme işindeki amaç ters çevrilen kaşıklar gibi ayrılması istenen sevgililer ve eşler birbiri ile ters düşsünler diyedir. Tahta kaşıklar ayırma büyüsü haricinde medyum hoca tarafından bağlama büyüsünde de kullanılmaktadır. Özellikle son yıllarda ayırma büyüsünü kavgalı gürültülü yani şiddetli geçimsizlik baş gösteren ailelerde kimi zaman erkeklerin kimi zaman kadınların başvurdukları bir çalışmadır. Fakat büyü yapılışı zordur bu işi bilen kişilere yaptırılması gerekir. Şiddet gören ya da aldatan eşten ayrılmak için medyumlar gibi hocalara başvuran kişiler ayırma büyüsü yaptırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Oğuz Hoca Yorumlar başlıklı makalemizde medyum oğuz yorumlar ve oğuz hoca yorumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar
En iyi Kaşık Büyüsü Yapan Medyum Hocalar
Kaşık büyüsü eski dönemlerden beri sıklıkla tercih edilen bağlama ve ayırma büyüleri arasında yer alıyor. Özellikle etkisinin kısa sürmesi istenen büyü çeşitlerinin başında başvurulanlar arasında en başlarda yer alıyor. Medyum ile beraber hazırlanabilen bu büyünün etki...
orumcek-agi-buyusu
Etkili bağlama büyüleri arasında olduğu bilinen örümcek ağı büyüsü bitmeye yüz tutmuş ya da çok sorunlu ikili ilişkilerde medyumlar tarafından yapılan bir büyü çeşididir.  Bir şekilde ilerlemeyen evlilikler ya da ilişkiler insanların bütün hayatını etkiler. Sadece duygu...
Büyü insanoğlunun yeryüzündeki varlığından beridir bilinen ve yapılan işlemlerden biridir. İnsanlar tarih boyunca birçok araştırma yapmış ve herkesin büyü yapamayacağı konusunda hem fikir olmuştur. Büyülerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bağlama büyüleri, aşk celpleri, ...
Yorumlar


medyum

Güvenilir Uzman Medyumlar Sizlerin Yanındadır.
Tema : Sipsi v1