medyum
6 sene önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve 7 yorum yapıldı.

Bağlama Büyüsü – Kuvvetli Bağlama Büyüsü

medyum Bağlama büyüsü birleştirme için yapılan büyülere denir. Kuvvetli bağlama büyüsü ile ayrılanlar bir daha ayrılmamak üzere tekrar birleşirler.

Bazen hayat bize kötü sürprizler yapabilir, örneğin çok sevdiğiniz bir insan tarafından bir anda ortada bir sebep yokken terk edilebilirsiniz, bu durumda bağlama büyüsü nedir bu büyü nasıl yapılır, bu tılsımın size faydası nasıl olur, detaylıca hep birlikte öğrenelim.

Biz insanlar her zaman mutlu olaylarla karşılaşmak isteriz, bize yakın insanlarla, bizi seven insanlarla bir arada yaşamak isteriz. Bu anlaşılır bir istektir fakat bazen sizi seven eşinizin yada sevgilinizin aldığı ayrılma kararları nedeniyle hayatın karşısında yapayalnız kalabilirsiniz. Bu yalnızlık, bu tek başınalık ve sevgiliden uzak geçen her dakika bunu yaşayan insana büyük bir aşk acısı verecektir. Bu acıyı içlerinde büyük bir güçle hisseden bu terk edilmiş insanların bu durumda neler yapabileceklerini onlara göstermek için bu makaleyi okumanızı öneriyoruz.

Diyelim ki; yıllardır aynı yolda yürüdüğünüz eşiniz veya sevgiliniz bir olay neticesinde yada ortada gerçekten mantıklı bir ayrılma sebebi olmadan, size hiç bir neden göstermeden sizden ayrılmak istediğini söylese bu durumda nasıl bir tepki verirdiniz? yada kendiniz için nasıl bir yol haritası çizerdiniz.? Bu durumda olan her insan başlangıçta bunun şokunu yaşayacaktır, bu yaşadığı şok nedeniyle aslında olayın ciddiyetini anlamayacaktır. Ancak ayrılma gerçekleştikten sonra zaman içinde bu ayrılığın acısını hissetmeye başlayarak sevdiği kişinin tekrar kendisine dönmesi için dua edecek yada farklı yollara başvuracaktır. Peki bu farklı yollar ne olabilir. Bu durumda olan birisi dua edebilir, kendi kaderine teslim olabilir, bu benim kaderimmiş deyip bu durumunu kabul edebilir yada sevdiğini tekrar geri döndürmek için mücadele verebilir. Pek çok alternatif yol vardır. Bu yollardan biriside sevdiğinizi geri kazanmak için yaptıracağınız bağlama büyüsüdür. Peki bu bağlama büyüsü nasıl yapılır yada yaptırılır gelin bu konu üzerinde yoğunlaşalım.

Hayatın çok kısa olduğunu unutmamak gerekir çünkü gerçekten yaşamak hatta mutlu bir insan olarak yaşamak için çok fazla vaktimiz yoktur. Kısıtlı bir hayat çizgimiz, yaşam ömrümüz olduğunu düşünürseniz aslında size kalan zamanın çok fazla olmadığının bilincine varırsınız. Ne demek istiyoruz, biraz daha açık yazalım. İnsan ömrü ortalama 70 yıl ise bu 70 yıl süresince uykuya, işe ve diğer ihtiyaçlarınıza ayırdığınız zamanı tüm bu ömrünüzdeki 70 yıl içinde çıkarırsanız size belki yaşamak için ve mutlu olmak için bir 10 yılınız kalabilir. Gerçekten insanların kendisine ayırdığı zaman o insanın ömür süresine bakıldığında çok az bir zaman dilimini kapsar. Bu nedenle eğer kişiler bu kısacık ömürlerinin farkına varırlarsa diğer insanlara oranla daha mutlu ve daha farkında bir yaşam sürebilirler. Bu yaşam süresi içinde karşılaştığınız insanların değerlerini çok daha iyi anlayabilirsiniz. O zaman hayatın bir kıymeti olduğunu, bu dünyanın geçici olduğunu ve yaşamak için çok fazla zamanınız olmadığını çok iyi anlayabilirsiniz. Bunu bir kere anlayan insan her zaman yaşamak ve mutlu olmak için mücadele etmesi gerektiğini öğrenir.

Peki sevdikleriniz size terk etse bu durumda ne yapardınız? Bu durumu kabul etmek yerine ister kadın olun ister erkek olun sevdiğiniz kişiyi tekrar kazanmak ve size tekrar aşık etmek için bağlama büyüsü yaptırmak sizin bu konudaki sorununuzun çözümü olacaktır. Gideni geri getirmek için yaptırılan bu bağlama büyüleri yaşamış olduğunuz terk edilme ve buna bağlı olarak içinizde yaşadığınız aşk acısının giderilmesi için mantıklı bir yol olacaktır.

Hiç bir insan sevdiği insandan kopmak yada ayrılmak istemez ama bazen karşınızdaki kişi sizden soğuyarak uzaklaşabilir. Bu yaşanan sevgi bağını kuvvetlendirmek ve tekrar ilk günlerinizdeki mutlu zamana dönmek için bu tılsımlardan faydalanabilirsiniz. Peki burada aklınıza şöyle bir soru gelebilir, bağlama büyüsünü kime yaptırabilirim? Bu büyüleri yaptırmak için çevrenizde bulunan ve bu konuda kesinlikle ehliyet sahibi bir hocadan yardım alabilirsiniz. Eğer kendi yaşadığınız çevrede bu konuda size yardımcı olacak bir medyum yada hoca bulamıyorsanız o halde Erdoğan hocadan bağlama tılsımları ile ilgili yardım almanızı öneriyoruz.

Genel olarak iyi bir bağlama büyüsünün hazırlanmadı ortalama 5 gün içinde yapılmaktadır. Bağlama büyüleri hazırlanırken bu büyüyü hazırlayan medyum sizden önce isim ve diğer bilgilerinizi alarak hazırlama aşamasına geçer. Hazırlanan bu büyü uygulanırken sevdiğiniz insanla temas kurmadan, o kişiye yaklaşmadan tamamen uzaktan bu tılsımın uygulamasını rahatlıkla yapabilirsiniz. Eğer sevdiğinize yaklaşma probleminiz varsa zaten bu büyüyü hazırlayan hoca buna uygun bir bağlama büyüsü hazırlayacaktır. Sizde bunu karşınızdaki insana fark ettirmeden kendi evinizde kolay bir şekilde uygulamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Etkili bir bağlama tılsımı için kesinlikle sevdiğiniz kişinin doğum adı, soyadı, anne adı ve doğum tarihini ayrıca karakter özelliklerini çok iyi bilmeniz gerekir buna göre bu bilgilerin eksiksiz bir şekilde yardım alacağınız medyum OĞUZ HOCAya verilmesi gerekir. Bu şartlarda hazırlanan bir tılsım kesin olarak sizi terk edip giden kişinin kısa zaman içinde tekrar size dönmesini sağlar

Yeni evlendiğim eşim evi terk etmişti. Ben de medyum medyumlar gezerek çare aradım. Her zaman dolandırıldım ve umutlarımla oynandı. Herkese karşı inancımı yitirdiğim bir zamanda Medyum Oğuz karşıma çıktı. Eşimin çalışması için son kez müracaat ettim. Bana işimizin zor olduğunu eşinin dönmesi için her şeyi yapacağını söyledi. Bana bağlama büyüsü hazırlayıp ulaştırdı. Allah razı olsun çalışmaları kullandıktan sonra eşim iki ya da iki buçuk ay sonra tekrar evine döndü. Önce rabbimin sayesinde sonra da Medyum Oğuz’un yaptıkları sayesinde eşim evine döndü.Görkem Sepetçi – ANKARA

Yorumlar


medyum

Güvenilir Uzman Medyumlar Sizlerin Yanındadır.
Tema : Sipsi v1