medyum medyumlar

medyum
4 sene önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve 4 yorum yapıldı.

Bağlama Büyüsü – Kuvvetli Bağlama Büyüsü

medyum Bağlama büyüsü birleştirme için yapılan büyülere denir. Kuvvetli bağlama büyüsü ile ayrılanlar bir daha ayrılmamak üzere tekrar birleşirler.

 Bağlama büyüsü genellikle iki sevgiliden sevmeyen kişiye yapılır. Yani çiftlerin birisi çok severken diğerinin de çok sevmesi için yapılır. Öyle sıkıntılar vardır ki anlatılmaz. Bir sevgili deli gibi severken karşısındaki insan onu takmayabilir ya da sevmeyebilir. İşte burada sevgililerin birleşmesi için bağlama büyüsü can simidi gibi gelir ve sonuçlarında sevgililer aşkla bağlanır. Ayrıca bağlama büyüsü ayrılanların birleşmesi için yapılan en etkili büyülerden meydana gelmektedir. Özellikle Medyum Oğuz çok kuvvetli bağlama büyüsü çalışmaları hazırlayarak sizin ayrıldığınız kişilerle tekrar bir araya gelmenize vesile olmaktadır. Kuvvetli bağlama büyüsü yaptırmak için medyum hoca size bu çalışmayı yapmaktadır.

 Medyum Oğuz hocanın yaptığı çok kuvvetli bağlama büyüleri vardır. Bu büyülerden bazıları şunlardır; canbar aşk büyüsü, kiriş ipi ile yapılan bağlama büyüsü, sabunla yapılan bağlama büyüsü, kaşıklarla yapılan bağlama büyüsü yapıp uyguladığım ve sonucunda çok etkiler gördüğüm bağlama büyüleri arasındadır. Özellikle canbar aşk büyüsü diye bilinen bağlama büyüsü yapıldıktan sonra geri dönmeyen ya da bağlanmayan sevgili aşkla yanıp tutuşacaktır. Mutlaka ama mutlaka nerede olursa olsun büyük bir aşkla severek tekrar geri dönecektir. Çünkü gerçek medyum tarafından hazırlanan kuvvetli bağlama büyüsü celbi işlemi oldukça etkili sonuçlar vermektedir ve bu zamana kadar yaptığım tüm bağlama büyüsü çalışmalarından olumlu sonuçlar aldım. İnşallah değerli kardeşlerim sizlerinde sorunlarına karşı canbar aşk büyüsü ve kuvvetli bağlama büyüsü tılsımları sayesinde sonuç alacağız ve ayrıldığınız eşinizi size tekrar geri getireceğim kardeşlerim.

Bağlama büyüsü hazırladığı iddaa eden tüm medyumlar bu işin ciddiyetini bilmez gibi sizin umutlarınız ile oynamaktadır. Bağlama büyüsü yapan medyum işin ciddiyetini çok iyi bilmelidir. Yapılan çalışmalar sonucun da hele ki zaman faktörünü hiç atlanılmaz. Zaman çok önemlidir. Bağlama büyüsü yapılacak zamanlar düzgün bir şekilde hazırlanıp, kişilerin isimleri anne adları doğdukları tarihlerine göre çıkartılan ebced hesabıyla birleştirilip yazılması gerekmektedir. Ebced değerine göre yapılmayan çalışmalardan sonuç alınması mümkün değildir. Medyum sitelerinde yazan ya da ne olduğu belli olmayan havas ilmi kitaplarında yazan bağlama büyüsü adı altında belli belirsiz sahte çalışmaları kendiniz uygulamayın. İşiniz olacaksa bile olmaz cin tesiri altına girersiniz çünkü o tür kitaplarda yazan yazıların çoğu gerçek değildir. Bu tür medyumlar yalnızca gündem oluşturmak için vardırlar. Ama işini doğru yapan medyum hocalar her zaman sizlerin sorunlarına çözüm bulmak için yanınızdadır.

baglama buyusu

 

 

 

 

 

 

Medyum Oğuz yıllardan beri öte gelen çalışmaları sayesinde bağlama büyüsü ile alanında kendisini Türkiye’deki ve dünyadaki kardeşlerine ispat etmiş bir medyum hocadır. 26 yıllık ilim hayatı boyunca her türlü birleştirme çalışması yapan Medyum Oğuz sizlerin medyumudur.  Son zamanlarda artan sıkıntılar arasında evli çiftlerin bir anda ayrılmaları ön plana çıkmaktadır. Hazırlamış olduğum bağlama büyüsü çalışması ile bu sıkıntıyı ortadan kaldırıyorum ve evli çiftlerin ayrılmasına engel oluyorum. Sonucunda ise ne mutlu ki ev ortamında mutlu huzurlu birliktelikleri devam ediyor.

Türkiye de kuvvetli bağlama büyüsü yaptırmak için alanında uzmanlaşmış tek medyum sizlerle.”

Kuvvetli bağlama büyüsü çalışmaları içerisinde yer alan canbar aşk büyüsü veya canbar bağlama büyüsü çalışmaları oldukça etkili ve kuvvetli bağlama büyüsü tesir işlemleri arasında yer almaktadır. İster ufak tefek ister de büyük bir problemden sonra evli eşini terk eden kişilere hazırladığımız kuvvetli bağlama büyüsü çalışmalarından canbar aşk büyüsü ile ayrılan eşi evine tekrar geri getiyor ve bağlıyorum. Bir daha asla evini terk etmiyor ve kuvvetli bağlama büyüsü sayesinde büyük bir aşkla sevgiyle bağlanarak evine geri gelen ayrılan eş sizin sözünüzden dışarıya asla çıkmıyor sizi sevgiyle muhabbetle çok seviyor kardeşlerim. Medyum Oğuz kişiye özel hazırladığı çalışmalarla ayrılan kardeşlerimize yardım etmeyi yıllardır boynuna borç bilmiştir ve yıllardır kuvvetli bağlama büyüsü hazırlayarak herkesin takdirini kazanmıştır. Cenabı Allah’ın vermiş olduğu gizli ilimler sayesinde yaptığı çalışmalarla adından çokça söz ettiren Medyum Oğuz kuvvetli bağlama büyüsü ile sizi terk eden ayrılıp giden eşinizi tekrar evine geri getirir size geri döndürür.

Değerli ziyaretçilerim sizlere çalışmasını hazırlayıp da olumlu sonuç aldığım bir kardeşimizin benim hakkımda yazılan medyum yorumlar sayfasından bir referansımı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yeni evlendiğim eşim evi terk etmişti. Ben de medyum medyumlar gezerek çare aradım. Her zaman dolandırıldım ve umutlarımla oynandı. Herkese karşı inancımı yitirdiğim bir zamanda Medyum Oğuz karşıma çıktı. Eşimin çalışması için son kez müracaat ettim. Bana işimizin zor olduğunu eşinin dönmesi için her şeyi yapacağını söyledi. Bana bağlama büyüsü hazırlayıp ulaştırdı. Allah razı olsun çalışmaları kullandıktan sonra eşim iki ya da iki buçuk ay sonra tekrar evine döndü. Önce rabbimin sayesinde sonra da Medyum Oğuz’un yaptıkları sayesinde eşim evine döndü.Görkem Sepetçi – ANKARA

Yorumlar

2017 de Tüm Zamanların En iyi medyum-medyumlar.com Sitesi Hizmetinizde.
Tema : Sipsi v1