medyum
8 sene önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Bakır Levha Bağlama Büyüsü

bakir-levha-buyusu Bağlama büyüsü çalışmalarında sıkça kullanılan bakır levha bağlama büyüsü ayrılanların birleşmesi ve soğuklukların gitmesi için çok etkili bir çalışmadır.

Özellikle ayrılan kişilerin tekrar birleşmek için ya da bir hanede evde meydana gelen karı koca arasındaki soğuklukların, problemlerin, sorunların ortadan giderilmesi için yapılan çalışmaların başında gelmektedir. Bakır levha bağlama büyüsü son derece etkili ve uygulaması basit bir çalışmadır. Bu çalışma da acı biber aşk büyüsü çalışması gibi yedi gece ve gece yarısından sonra uygulanmaktadır.

 Bağlama büyüsü yapılacak kişilerin ve anne adlarının ebced değerlerine göre çıkartılan formüller sayesinde ayetler ve tılsımlar bakır levha üzerine yazılır. Yazma işlemi öncelikle bir çivi ya da tel vasıtasıyla yapılmalıdır. Daha sonra tel ya da çivinin yazdığı yazılar üzerine safran ve miski amber kullanılarak tekrar bir yazım işlemi uygulanır. Artık bakır levha bağlama büyüsü hazırdır. Bakır levha bağlama büyüsü yapan medyum hoca daha sonra bakırın üzerine ayetler ve okumalar yaparak bağlama büyüsünü son haline getirir. Özellikle medyum hocaların dikkat etmesi gereken önemli mevzu ebced hesabındaki formüllerdir. Yanlışlık yapılması işlemin olumsuz sonuçlanmasına yol açabilir. Bunu zaten güvenilir medyum hemen bilir ve dikkat eder. Güvenilir medyumlar bağlama büyüsü çalışmalarında aldıkları referanslar ve yorumlar sayesinde güvenilir ve gerçek medyum olduklarını ispat ederler. Evli çiftler arasına yapılan büyüler sonucu ayrılmalarda kullanılan bağlama büyüsü kuvvetli bir büyü olup ayrılan evi terk eden eşi tekrar geri getirme de kullanılır. Bakır levha bağlama büyüsü geçmişten gelen en kuvvetli bağlama büyüleri arasında yer alır. Bakır levha üzerine öncelikle bir çivi ya da ince bir tel ile yazılan yazıların üzerine safran ve kokulu kalemlerle üzerinden geçilmesi halinde çok etkili sonuçlar alınır ve geri dönmesi istenen kişi bakır levha bağlama büyüsü ile tekrar geri gelir.

Bakır levha bağlama büyüsü yapıldıktan sonra bağlama büyüsünü yaptıran kişiye teslim edilir. Büyü yaptıran kişi saat gece yarısını geçince bir tüpün ya da ocağın üzerine koyduğu tavanın içerisine bakır levhayı koyarak 3 – 4 dakika kısık ateşte ısıtır. Bakır levha büyüsü ateşte ısıtılırken büyüyü yaptıran kişi niyet etmelidir. Bakır levha bağlama büyüsünde niyet ise şu şekilde olmalıdır; “Falan kızı / oğlu falan bu nasıl yanıyorsa sende benim için yan ve en kısa zamanda bana tekrar dön. Bu nasıl yanıyorsa bana bu şekilde aşkla bağlan benim aşkımdan kalbin yansın tutuşsun.” Bu ya da buna benzer niyetlerin en az yedi defa tekrarlanması çok faydalıdır.

Bir önceki yazımız olan Acı Biber Aşk Büyüsü başlıklı makalemizde acı biber aşk büyüsü ve aşk büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar
Uzun yıllardan bu yana Medyum Hoca olarak bana uzman medyum arayışı sonucunda danışanların kendisiyle, eşiyle, ailenin diğer fertleriyle, sosyal çevresiyle, iş arkadaşlarıyla çeşitli sıkıntılar yaşayan kişilere yardımcı olmaktayım. İçinde bulunulan maddi ve manevi pek çok s...
Bir Kadını Kendinize Bağlama
Çok değer verdiğiniz bir kadını kendimize bağlamak için nasıl bir yol izlememiz gerekir, neleri doğru yaparak karşımızdaki kadının bizden hoşlanmasını sağlayabiliriz bu temel ihtiyaçlar doğrultusunda bilgiler edinelim. Erkeklerin en çok yaptıkları hatalar nelerdir, bir kad...
baglama-buyusu-ile-caresiz-degilsiniz
Bazen hayat istediğimiz gibi gitmez. Bir de bakmışız ki yolunda sandığımız her şey bir anda değişivermiş. İşler yolunda gidiyor derken evliliğiniz çatırdamaya başlamış. Eskiden sizi çok sevdiğini bildiğiniz eşiniz ya da sevgiliniz artık sizi önemsemez olmuş. Bu gibi haller...
Yorumlar


medyum

Güvenilir Uzman Medyumlar Sizlerin Yanındadır.
Tema : Sipsi v1