medyum
2 sene önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Bir Kadını Kendinize Bağlama

Çok değer verdiğiniz bir kadını kendimize bağlamak için nasıl bir yol izlememiz gerekir, neleri doğru yaparak karşımızdaki kadının bizden hoşlanmasını sağlayabiliriz bu temel ihtiyaçlar doğrultusunda bilgiler edinelim.

Erkeklerin en çok yaptıkları hatalar nelerdir, bir kadını kendinize bağlamak için ne yapmalısınız, neler yapmamalısınız, bunları adım adım öğrenelim. Kadınlar özleri itibari ile çok alıngan ve hassas karakterli insanlardır. Erkeğin ve kadının doğası ve değer verdikleri şeyler tamamen birbirinden farklıdır. Bu farkları bilerek yola çıkan ve buna göre bir strateji uygulayabilen erkekler karşısındaki kadınlarla kuracağı ikili ilişkilerde mutlaka başarı sağlarlar. bu başarıya giden yol bazı ayrıntıları bilmelerinden geçer. Bu yüzden tüm erkeklerin bu yazımızı dikkatle okumalarını tavsiye ediyoruz.

Bir kadını kendinize bağlamak istiyorsanız mutlaka bilmeniz gereken bazı altın kurallar vardır bu kuralları bilen ve uygulayan her erkek istediği kadını etkileyebilecek hatta kendisine kolayca aşık edebilecek bilgilere sahip olabilecektir. Bunlar aslın bir nevi hayatın altın kurallarıdır. Bu bilgilerden yoksun bir erkek kendi yaşamı içinde asla kadınlara karşı başarılı bir ilişki içinde bulunamaz, her zaman kadınlar tarafından istenmeyerek bu istenmemenin acısını ve yetersizlik duygusunu içinde yaşamayı sürdürecektir. Erkekler başarısız oldukları zaman kendilerine olan güvenlerini ciddi ölçüde yitirirler. Sürekli bir kadına karşı başarısız olan bir erkek belli bir zaman sonra tüm inancını yitirerek içine kapanmayı tercih edecektir. Aslında bunların hiç birine gerek yoktur gerçekten bir kadına nasıl yaklaşmanız gerektiğini bilirseniz mutlaka o kadının kalbini kazanmayı da başarırsınız. Bu işin birinci altın kuralı kendine güvenmekten geçer.

İkinci altın kural ise, sizden hoşlanmasını istediğiniz kişinin karakter özelliklerini çok iyi analiz etmekten geçer, şayet karşınızdaki kadının zevklerin,, nelerden hoşlandığını, nelere karşı hassas olduğunu, neyin onları sinirlendirip neyin onları sevindirdiğini bilirseniz bunu kendinize için bir avantaj olarak kullanabilirsiniz. Onların mutlaka sevdikleri ve sevmedikleri şeyler vardır, onların kalbine giden yolun nereden geçtiğini bilirseniz o yolda emin adımlarla yol alabilirsiniz. Bu yüzden karşımızdaki insanı çok iyi tanımamız gerekir. İkinci altın kural budur.

Üçüncü kuralımız, onların bir kadın olduklarını unutmamaktır, onlarla erkeklerle konuştuğunuz konularda konuşmamanız gerekir, onların ilgi alanları daha farklıdır. Örneğin romantik bir konuşma yada duygusal bir konuşma onların daha çok hoşuna gider, sıradan konular üzerinde konuşup karşınızdaki kadını sıkmamanız gerekir. Bu çok yanlış bir yol olur çünkü her kadın kendisini iyi hissettiren, kendisini eğlendirebilen erkeklerden hoşlanır ve bu tür erkeklere bağlanırlar.

Diğer bir yöntem ise bir kadını kendimize bağlamak istiyorsak bu konuda çalışmalar yapan medyumlardan yardım almaktır. Bu hocalar yaptıkları aşk tılsımları ile sevdiğiniz kadının sizi sevmesine neden oluyorlar. Aşk tılsımları veya vefkleri yaptırarak gerçekten size aşık olmasını istediğiniz bir kadını kesinlikle kendinize büyük bir aşk ve hayranlıkla kendinize bağlamanız ve aşık etmeniz mümkündür. Aşk tılsımları hakkında çok daha fazla bilgi edinmek isterseniz bu konuda Türkiye’de uzman olan medyum OĞUZ ASLAN hocaya danışmanızı tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Sevgili ve Aile sorunu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler :
Benzer Yazılar
Sevgili ve Aile sorunu
Bazen bir insanı çok seversiniz ve bu insanı aileniz kabul etmeyebilir, bu durumda şu soruyu kendinize sorarsanız ” ailem sevgili istemiyor, ne yapabilirim” bu durumla karşı karşıya kalan kişilerin neler yapabileceğini sizlerle paylaşalım. İçinde yaşadığınız Türk toplumu ...
medyumlar-manevi-sorunlarinizi-da-cozer
Manevi sorunlarla başa çıkmak hiç de kolay olmasa gerek. İnsanın hayatı boyunca manevi hayatında pek çok çeşitlilik vardır. Duyguları ile ön planda olan insan denen varlık hayatının çeşitli dönemlerinde kimilerinin psikolojik sorun dediği, kimilerinin buhran dediği birçok mane...
İnsanların hayatlarının belli dönemlerinde yaşadıkları sıkıntılardan dolayı ve çeşitli sebeplerle İstanbul en iyi medyum diye aradıkları olmuştur. İstanbul kalabalık bir şehir olduğundan dolayı artık komşuluk ilişkileri de yaşanmıyor. Ancak eski dönemlerde İstanbul’da...
Yorumlar


medyum

Güvenilir Uzman Medyumlar Sizlerin Yanındadır.
Tema : Sipsi v1