medyum
6 sene önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve 4 yorum yapıldı.

Büyü Çözümü – İslami Büyü Çözümü

Yapılan büyülerin bozulmasına büyü çözümü denir. Büyü çözümü için yalnızca Kuran-ı Kerim deki ayetler kullanılır.

Büyü çözümü basit bir çalışma değildir. İslami büyü çözümü yapan medyum sizlerle. Herkes büyü bozamaz. Büyüyü özellikle büyü ile bozmak haramdır yani günahtır. Büyü yalnızca yüce kitabımız Kuran-ı Kerim de bulunan ayetler sayesinde çözülür. Büyü çözümü için kullanılan bazı malzemeler vardır. Bu malzemelere gerek okuma gerek de ayet yazarak çalışmalar amacına ulaştırılır. Yani büyü çözümü yapılır. Resmi ruhsatlı Medyum, sizlerin üzerinize yapılan büyüyü büyü çözümü ile kaldırır. Hem islami usulüllere göre çözülen büyü tamamen etkisiz hale gelir. Örneğin; büyü çözümü için tuz kullanılır. Tuzun üzerine okunan dualar, ayetler sonucunda tuz üzerinde büyü olan kişiye verilir ve banyo yapması sağlanır. Tuz ile banyo yapan kişinin üzerinden büyü kalkar. Tuz, büyü çözümü için kullanılan malzemelerden sadece bir tanesidir. Büyü yapılan kimseye büyü değmemesi ve büyüden korunmak için vefkler yazılır ve üzerinde taşınması söylenir. Bir miktar suya okuma yapılarak bu suyun evine çiseleyerek tüm odalarına dökmesi söylenir ve evde tütsü yakması için tütsü hazırlanır. Böylece evde bulunan büyü kalkar. Üzerindeki vefk adı verilen koruyucuyu taşıdığı müddetçe de bir daha asla büyü ya da sihir isabet etmez.

Üzerinizde büyü var mı yok mu anlamanın en basit yollarından birisi hayat şartlarıdır. Eğer bir yerlere ulaşabilmek için tırnaklarınızı kazıyarak çok zor şartlar altında bile emek harcayıp da bir şeyin olmasını sağlayamıyorsanız üzerinizde büyü var olabilir. Üzerinizdeki büyüler sayesinde işlerinizde başarılı olamazsınız, dükkânınız borç batağı haline gelir ve borca doğru sürüklenirsiniz. Rızkınız daralır, kısmetleriniz kapanır. Sevgiliniz ya da eşiniz arasında ortada bir problem yokken aniden kavgalar gürültüler başlar soğukluk meydana gelir. Bu gibi sıkıntılarınız varsa Medyum Oğuz sorunlarınıza çözüm bulmak için her zaman bir telefon kadar bir mail kadar uzağınızdadır. Büyü çözümü için müracaat edilecek yerler vergi levhalı medyum olmalıdır. Aksi durumlarda büyü çözümü tamamen gerçekleşmez kardeşlerim. Bakımlar yaparak üzerinizde büyü var diyen medyum doğru söylemez. Çünkü o tür medyumlar herkese aynı şeyleri söylerler. Doğru bir şekilde büyü bozdurmak istiyorsanız ruhsatlı medyumlar aracılığı ile büyü çözümü yaptırın.

 

buyu cozumu

 

 

 

 

 

 

İslami usullere göre büyü çözümü yapan Medyum Oğuz sizlerin her zaman yanında yer almaktadır. Özellikle büyüden şüpheleniyorsanız büyü çözümü için iletişim kurun.

Hiç ama hiç tahmin edemeyeceğiniz kimseler size büyü yaptırmış olabilir. Mesela kapı komşunuz, sevgiliniz, iş yerinizdeki sizi çekemeyen arkadaşınız, dükkân komşunuz, kendi aile fertleriniz büyü yaptırmış olabilir. İnanç meselesi kapsamında ise islamiyette büyü vardır. Hatta ve hatta peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V) efendimize de büyü yapılmıştır. Büyü yapıldıktan sonra Felak ve Nas surelerini okuyan peygamber efendimiz büyüyü bozmuştur. Doğru medyum hocalar da büyünün yalnızca Kuranda bulunan ayetler sayesinde bozulacağını bilirler. Büyü çözümü yapan köşe başındaki şifacılara ya da medyum gibi görünen şarlatanlara gitmeyiniz! Bunlar sizlerin üzerinizdeki büyüyü çözemezler. Büyü çözümü için şuan doğru adrestesiniz. Büyü den şüpheleniyorsanız benimle irtibat kurun sizlere yardımcı olayım Allah’ın izni ile de üzerinizdeki büyü sihir gibi manevi hastalıkları çözerim. Büyü çözümü medyum hoca aramanıza gerek yoktur doğru adrestesiniz.

Üzerimizdeki büyünün bozulması için çok sarf ettik. Gitmediğimiz hacı hoca kalmadı. İnternette bulunan Medyum Oğuz hakkında yorumlar sayfası ve Medyum Oğuz siteleri aracılığıyla iletişim kurduk. Bize hazırlamış olduğu büyü çözümü sayesinde üzerimizdeki büyü den kurtulduk ve işlerimiz kısa zaman içerisinde tekrar yoluna girdi. Teşekkürlerimi sunarımCansu Kaplan – SAMSUN

Yorumlar


medyum

Güvenilir Uzman Medyumlar Sizlerin Yanındadır.
Tema : Sipsi v1