medyum
8 sene önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve 1 yorum yapıldı.

Büyü Yapılışı

buyu-yapilisiBüyü yapılışı yani büyü yapmak gizli ilimler hazinesi sahip olmak demektir. Yani gizli ilimler hakkında hiçbir bilgisi olmayan medyumlar büyü yapamazlar.

Büyü yapma işleri ilim ister. Havas ilmi ile büyü yapılabilir. Büyü yapma teknikleri vardır. Özellikle son zamanlarda çıkan birkaç havas kitabı satın alıp büyü yaptığını zanneden ve kendilerini medyum hoca gibi gösteren şahıslar vardır. Bunların yaptıkları büyü yapmak değil dolandırıcılıktır.

Büyü nasıl yapılır Büyü çok çeşitli malzemeler kullanılarak yapılır. Bu malzemelerden bazıları kiriş ipleri, saçlar, tarak, kemik, kaşıklar, bal mumu, kilit, makas bazı büyü yapılışında kullanılan malzemelerin başında gelir. Örneğin büyü yaparken makas kullanımı; diyelim ki bir kişinin ağzı dili kapansın diye büyü yaptıracaksınız. Bu büyüyü yaptıracağınız medyum eline bir makas ve kalem alarak, kalemle makasın üzerin bir takım tılsımlar yazar üzerine okumalar yapar ve makası kapatıp bal mumu ile mumladıktan sonra büyü yaptıran kişiye verir ve o makası götürüp bir ağaç dibine gömmesini söyler. Ağaç dibine medyum tarafından gömdürülen makas toprak altında kaldığı sürece büyü yapılan kişi konuşamaz dilsiz bir hale gelir, bağırma çağırma yapamaz. Ta ki medyum hocalar bu makas büyüsünü çözene kadar büyü yapılan kişi konuşamaz. Bu büyü genellikle ev içerisinde kavga çıkartan eşler için ve kaynanaların susması için gelinleri tarafından yaptırılan bir büyü çeşididir.

Büyü yapılışı medyumlar tarafından yapılan bir çalışmadır. Yani büyüyü medyumların yapması ile ancak sonuca bağlanır. Büyü yapılışını gerçekleştiren medyum eğer gerçek medyum hoca ise yapılan büyü çalışması tutar. Büyü yapılışında güvenilir medyum gibi hocalara başvurunuz. Büyü yapılışı hem zor bir iştir hem de meşakkatli bir iştir. Her önüne gelen kişinin yaptığı büyü tutmaz ve her önüne gelen gerçek medyum olduğunu zanneden kişilerin çözdükleri büyü çözümü de tamamen çözülmez.

Bir önceki yazımız olan Duaların Kabul Olduğu Zamanlar başlıklı makalemizde dualar ve duaların kabul olduğu zamanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar
En iyi Kaşık Büyüsü Yapan Medyum Hocalar
Kaşık büyüsü eski dönemlerden beri sıklıkla tercih edilen bağlama ve ayırma büyüleri arasında yer alıyor. Özellikle etkisinin kısa sürmesi istenen büyü çeşitlerinin başında başvurulanlar arasında en başlarda yer alıyor. Medyum ile beraber hazırlanabilen bu büyünün etki...
orumcek-agi-buyusu
Etkili bağlama büyüleri arasında olduğu bilinen örümcek ağı büyüsü bitmeye yüz tutmuş ya da çok sorunlu ikili ilişkilerde medyumlar tarafından yapılan bir büyü çeşididir.  Bir şekilde ilerlemeyen evlilikler ya da ilişkiler insanların bütün hayatını etkiler. Sadece duygu...
Büyü insanoğlunun yeryüzündeki varlığından beridir bilinen ve yapılan işlemlerden biridir. İnsanlar tarih boyunca birçok araştırma yapmış ve herkesin büyü yapamayacağı konusunda hem fikir olmuştur. Büyülerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bağlama büyüleri, aşk celpleri, ...
Yorumlar


medyum

Güvenilir Uzman Medyumlar Sizlerin Yanındadır.
Tema : Sipsi v1