medyum
3 sene önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Cin Musallatı Hakkında

Cinler hacmi kütlesi olmayan varlıklardır. Gözle görülemezler, normal insanlar gibi doğar, yaşar ve ölürler. Yerler, içerler, yıkanırlar. Bizimle aynı alemde yaşadıkları ancak gözle görülemeyeceği bilinmektedir. Cinler alemi ile iletişim içine girebilen tek kişi medyum hocalardır ve bu ilme sahip olan kişilerdir. Medyum hocalar doğuştan gelen yetenekleri ve ilimleri sayesinde cinler alemi ile iletişim içinde olabilir ve onları görebilirler. Medyumların cinler ile iletişim içinde olabilmesinin nedeni ise manevi güçleri ve sezgileridir.

Medyum konusunda yardım almak isteyenler ve sorunlarına çare arayan kişiler hiç çekinmeden gerçek medyumlardan yardım alabilirler. Bazı manevi sorunların çözümü için medyumlardan yardım almak en doğru karar olacaktır.

Cinler bazı sebeplerden ötürü insanlara musallat olabilirler ve oldukça da rahatsız bir duruma maruz bırakabilirler. Bitmek bilmeyen baş ağrıları, sürekli uyuma isteği, kulaktan kesilmeyen anlamsız sesler gibi birçok olumsuz etkiye neden olurlar. Üzerinizde yapılmış olan kötü niyetli bir büyü veya cin musallatı olduğunu düşünüyorsanız uzman medyum hocalardan yardım alarak kısa sürede kötü etkilerden kurtularak sorunlarınızın üzerine sünger çekebilirsiniz.

Cin musallatlarının veya kötü niyetli kara büyülerin etkileri genellikle depresyon gibi kendini belli ettiği için ne yazık ki çoğu kişi doktor doktor gezerek derdine çare aramakta ve bazen tonlarca iğne ve ilaca maruz kalmaktadır. Ancak kötü büyülerin etkilerinden ve cin musallatlarından medyumlardan yardım almadan kurtulamazsınız. Medyumlar kendilerine has ilimleri ve yetenekleri sayesinde öncelikle üzerinizde bulunan kara büyüyü kaldırır ve etkisiz hale getirirler ve ardından bu sebeple size musallat olmuş cin musallatından kurtulmak mümkün mü? diye soracak olursanız sizi kısa sürede kurtararak eski hayatınıza sorunsuz bir şekilde devam etmenizi sağlamaktadırlar.

 Cinler ve medyum hocalar arasındaki bağdan dolayı Medyumlar aracılığı ile yardım almak isteyen, kara büyü ve cin musallatı gibi sorunların altından kalkmak isteyenler için medyum hocalar her daim yardım etmek için beklemektedir. Sizde çekinmeden derdinize derman olmalarını isteyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Medyumlar Manevi Danışmanlardır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler :
Benzer Yazılar
Cin musallatı maalesef ki; yüzyıllardır insanların içinden çıkamadığı konular arasında yer alır. Kişilere bir şekilde musallat olan kötü niyetli cinler ancak medyumlar aracılığıyla uzaklaştırılabilir. Ancak her medyumluk işini yapıyorum diyen herkesin de bu işleri yapamaya...
Cinler, Medyumlar ve Ruhlar
Medyumluk; bir nevi ruhçuluktur. Özel yeteneklere sahip kimselerin dünyadaki bedenini terk etmiş varlıklarla ruhsal irtibat kurarak onlardan aldığı bilgileri veya tesirlerin işaretlerini dünyaya yansıtarak kendi içlerinde bir devinim oluştururlar. Çoğu toplum tarafından ilgi görmekt...
medyum çalışmasıyla cinler büyülerden kurtulun
Medyum çalışmasıyla cinler ve büyü illetinden kurtulabilir, korunabilirsiniz. Özellikle medyum yaptığı koruma çalışmalarıyla sizi görünen görünmeyen her şeyden korunmanıza yardımcı olacaktır. Medyum, bir kişinin üzerine yapılan ve etkili olan kara büyü illetinden kurtu...
Yorumlar


medyum

Güvenilir Uzman Medyumlar Sizlerin Yanındadır.
Tema : Sipsi v1