medyum medyumlar

medyum
6 ay önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Cinlerin Musallatından Medyum ile Kurtulabilirsiniz

Dünya üzerinde yalnızca insanların varlığı yoktur. Bunun yanı sıra birçok bedensiz canlı da bulunur. Bunlardan biri de cinlerdir. Cinlerin varlığını hiç kimse inkar edemez. Çünkü Kuran-ı Kerim’de de apaçık yazılıdır ve belirtilmiştir. Cinlerin birçok çeşidi ve türü bulunmaktadır. İman edenleri olduğu gibi etmeyen cinler de vardır. Her insan hayatının belli dönemlerinde çeşitli sıkıntılar ve ruhsal sorunlar yaşayabilir. Hatta bazı hastalıkların tıpta karşılığı olmadığı görülür. Bu gibi durumlarda bunun nedeni genellikle cin musallatı olmaktadır. Bir insanın üzerinde cin musallatı olup olmadığını en iyi medyumlar anlayabilir. Eğer üzerinizde cin musallatı olduğunu düşünüyorsanız bir an evvel iyi ve alanında uzman olmuş bir medyuma başvurabilirsiniz.

Cinlerin musallatından medyum hoca ile kurtulabilirsiniz. Cin musallatı meydana gelen kişiye yapılacak islami uygulamalar ve okumalar sayesinde bu kişi kurtulacaktır. Alanında uzman ve gerçek medyumlar cinler ile irtibat halindedir. Onlarla irtibata geçerek üzerinizdeki etkilerinden sizi kısa sürede kurtarabilirler.

Normal bir insanın cini görmesi aklını yitirmesine bile sebep olabilir. Allah insanların gözüne perde koyarak normal insanların onları görmesini engellemiştir. Yalnızca doğuştan bazı yetenekler ve güçler ile doğan medyumlar onlar rahatlıkla görebilir ve iletişime geçebilir. Zaten medyumluk ilminin bir diğer adı da ruhçuluktur.

Alanında uzman olmuş ve tecrübeli medyumlar sayesinde cin musallatı durumundan kurtulabilir ve korunabilirsiniz.

Cinleri Allah istemedikçe hiç kimse göremez. Ancak cin musallatı daha çok ruhsal hastalık yaşayanlarda daha çok göründüğü bilinmektedir. Stresli, sıkıntılı veya herhangi bir ruhsal hastalığı olanlara cinler daha çabuk bulaşır ve etkiler. Bunun dışında cinler herhangi bir büyüye maruz kalanlara veya bilerek yemek yemeyip zayıf düşenlere ve cinlerin bulundukları yerlerde gezenlere daha rahat etki etmektedir ve görünmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı cin ile münasebeti olan kişiler medyum hoca efendilerden yardım alarak dertlerine derman bulabilirler.

Birçok kişiyi cin musallatından kurtarmış olan Medyum hoca efendi yapmış olduğu etkili vefkler sayesinde birçok kişiyi bu dertten kurtarmış ve huzura ermesini sağlamıştır. Yetenekleri ve ilmi sayesinde insanların dertlerine derman olmaya devam eden hoca efendi sizi de sıkıntılarınızdan kısa süre de kurtarabilir.

Bir önceki Gizli İlimler Merak Ediliyor makalesinde cinler hakkında gizli detaylara ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gizli İlimler Merak Ediliyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler :
Benzer Yazılar
Cin musallatı maalesef ki; yüzyıllardır insanların içinden çıkamadığı konular arasında yer alır. Kişilere bir şekilde musallat olan kötü niyetli cinler ancak medyumlar aracılığıyla uzaklaştırılabilir. Ancak her medyumluk işini yapıyorum diyen herkesin de bu işleri yapamaya...
Cinler hacmi kütlesi olmayan varlıklardır. Gözle görülemezler, normal insanlar gibi doğar, yaşar ve ölürler. Yerler, içerler, yıkanırlar. Bizimle aynı alemde yaşadıkları ancak gözle görülemeyeceği bilinmektedir. Cinler alemi ile iletişim içine girebilen tek kişi medyum hocala...
Yaşadığımız boyutta sadece kendimiz gibi etten kemikten oluşan canlı varlıkları görebiliyoruz. Ancak bu demek değildir ki bu alemde sadece bizler varız. Normal insanların gözle göremediği (ki bunu akıl sağlıklarının kaldırması mümkün değildir)ama varlıklarını başka boyu...
Yorumlar

2017 de Tüm Zamanların En iyi medyum-medyumlar.com Sitesi Hizmetinizde.
Tema : Sipsi v1