medyum medyumlar

medyum
2 sene önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Dünyanın En Eski İlmi “Medyumluk”

Dünyanın en eski ilmi medyumluk hakkında en doğru ve detaylı bilgiler için Türkiye’de uzman Medyum Aslan hocanızı arayın görüşün.

Dünya üzerinde birçok gizli ilim bulunmaktadır. Bu gizli ilimlere hakim olmak ise kişilerin bu anlamda bilgi sahibi olmaları ile geçerli olacaktır. Bu gizli ilimlerden bir kısmı ise tamamen ruhani dünyalar ile ilgilidir. Medyumluk bu gizli ilimlerden bir tanesidir. Medyum olarak kendinizi geliştirmek ve ilerletmek istiyorsanız, bu gizli ilimlerin hemen hepsine hakim olmanız gerekecektir. Ruhtan başka bir şeyin olmadığına inanan Medyum Aslan hoca ise kişilerin ruhlarına inerek hemen her şey hakkında kişilerin bilgi sahibi olmalarını sağlamaktadır.

medyumluk

medyumluk

Medyum olarak görev yapan birçok kişi bu işin ilmine hakim olmamaktadır. Bu işin ilmine hakim olmak isteyenlerin ise kendini oldukça geliştirmesi gerekir. Asla yanlış yollardan veya bu anlamda çıkar gözeden hocalar ile iletişime geçmemeniz gerekir. Bunun nedeni ise ilmi yolları değil sadece çıkar yollarını gözeten hocalar, bu işi sadece para için yapmaktadırlar. Medyum Aslan hocanın bu anlamda kişilere sunduğu hizmetler onların mutlu olmalarına yönelik olmaktadır. bu kişilerin yetenekleri konusunda da doğuştan gelen bir durum söz konusudur. Medyum olmak için iyi bir yeteneğe ve bilgiye ihtiyaç bulunduğu gibi bu yetenek ile doğmuş olmakta önemlidir. Dünyanın en eski ilmi olan medyumluk hakkında detaylı bilgileri web sitemizden ve Medyum Aslan hocadan öğrenebilirsiniz.

Etik bir anlayış çerçevesinde eğitimlerini sürdürmüş ve ustalaşmış olan Medyum Aslan hoca, kişilerin hayatlarını iyi derecelerde idame etmeleri için bulunmaktadır. Medyum aslan hoca, tamamen kendini bu işe adamış aynı zamanda kişilerin mutlu olması için elinden gelen hemen her şeyi yapmıştır.

Bir önceki yazımız Bağlama Büyüsü Yaptırmak İsteyenler makalesini okumanızı tavsiye ediyorum.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Yaptırmak İsteyenler başlıklı makalemizde bağlama büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler :
Benzer Yazılar
medyumlar-manevi-sorunlarinizi-da-cozer
Manevi sorunlarla başa çıkmak hiç de kolay olmasa gerek. İnsanın hayatı boyunca manevi hayatında pek çok çeşitlilik vardır. Duyguları ile ön planda olan insan denen varlık hayatının çeşitli dönemlerinde kimilerinin psikolojik sorun dediği, kimilerinin buhran dediği birçok mane...
İnsanların hayatlarının belli dönemlerinde yaşadıkları sıkıntılardan dolayı ve çeşitli sebeplerle İstanbul en iyi medyum diye aradıkları olmuştur. İstanbul kalabalık bir şehir olduğundan dolayı artık komşuluk ilişkileri de yaşanmıyor. Ancak eski dönemlerde İstanbul’da...
Medyumluk mesleği yeni bir meslek değildir. Çok eski zamanlardan beridir doğaüstü güçlere sahip kişiler var olmuştur ve halen daha günümüzde var olmaya devam etmektedir. Gerçek medyum olmak için bazı vasıflar ile doğmak gerekir. Yani isteyen herkes medyum olamaz. Bir medyumd...
Yorumlar

2017 de Tüm Zamanların En iyi medyum-medyumlar.com Sitesi Hizmetinizde.
Tema : Sipsi v1