medyum medyumlar

medyum
7 ay önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Gizli İlimler Merak Ediliyor

  Gizli ilimler ve büyü çalışmaları çok eski zamanlara dayanmaktadır. İnsanların hep merak ettiği doğaüstü güçler ve olaylar tarihin her sahnesinde insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Gizli ilimler çok az kişi tarafından uygulanıp yapılabilir. Bu yüzden diğer insanlar için halen daha gizemini korumaya devam etmektedir. Tarihte şimdiye kadar birçok gizli ilim ile karşı karşıya kalınmıştır. Bunların bazıları zamanla unutulurken bazıları ise etkilerini günümüze kadar sürdürmeyi başarmıştır.

Gizli ilimler oldukça karmaşık ve farklı etkilere sahip olan bir alandır. Çoğu insan hakkında iki üç kelime ancak bilir. Ancak sanıldığı kadar da basit bir konu ve durum değildir.

Tarih boyunca da ilim sahibi olan yüksek yetenekli medyumlar, uzman kişiler sarayda kralın en yakınında bulunmuş olan insanlardır. Çünkü medyum sonradan olunmaz, doğulur. Bu yüzden de zamanın kralları onların yeteneklerinden ve ilminden faydalanabilmek için onları en yakınında tutmuş ve imkanlarından istifade edilme şansı vermiştir.

  Gizli ilimler çok farklı türlere ayrılmaktadır. Bunların doğaüstü varlıkları ile ilgili olan kısmı da vardır. Bu öğretiye göre insanların etrafında cin gibi birçok bedensiz varlık bulunur ve insanların hayatlarını büyük ölçüde etkiler. Bunlar kontrol altına alınarak insanların hayatları şekillendirilebilir diye düşünülmektedir. Medyumlar olarak bilinen kişiler cin musallatı konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır.

Yıldızname de yine gizli ilimler arasında yer alan bir ilimdir. Bu ilmi medyumlar kullanarak insanların dertlerine derman olmaya çalışmış ve hayatlarındaki sorunları ve sıkıntıları bu yöntem ile çözüme kavuşturmayı denemiştir. Gizli ilmi ve yetenekleri bulunan kişiler bu ilimlerini kötü yönde kullanabildiği gibi iyi işler için insanların yararı içinde kullanabilir.

  Gizli ilimler ile uğraşanların adları farklılaşabilir. Ancak genellikle medyum olarak tanınırlar. Ancak burada önemli olan nokta herkesin medyum olamayacağı gerçeğidir. Çünkü gizli ilimler ve yetenekler doğuştan gelir sonradan oluşmaz. Bu yüzde gizli ilimlerden faydalanacağınız zaman mutlaka iyice araştırmalı ve tedbirli olmalısınız.

  Gizli ilimler ve yetenekler konusunda Türkiye’de adını sıkça duyurmuş ve birçok olumlu işe imza atmış olan Medyum hoca efendi bu konuda başarılı işler yapmış bir medyumdur. Birçok kişi onun ilminden ve yeteneklerinden yararlanarak huzura ermiştir.

Bir önceki yazımız olan Medyum Tecrübesinden Faydalanın başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler :
Benzer Yazılar
Gizli ilimler eskiden beridir var olan ilim dallarından biridir. Gizli ilimlerin içine yalnızca büyü girmemektedir. Bunun haricinde yıldızname bakımı cin musallatı, nazar değmesi, büyü yapımı ve bozumu gibi konuların tamamı da gizli ilimler arasında yer alır. İsteyen herkes gizli...
Gizli ilimler tarihin her döneminde insanlar tarafından ilgi görmüş ve merak edilmiştir. Gizli ilimler ile uğraşan kişilere ise medyum denmektedir. Tarihte dahi padişahların yanlarında bu gibi izli ilimler ile uğraşan kişiler hep var olmuştur. Onların ilim ve yeteneklerinden yararla...
Hüddam ya da başka bir deyişle ecinni ilmi; doğada sadece canlı varlıkların olmadığını, aynı zamanda cin, peri, hüddam ve meryema gibi soyut varlıklarında olduğunu savunan bir ilimdir. Bu ilme göre çevremizde gördüklerimizin dışında, yaşantımız üzerinde çok fazla etkisi o...
Yorumlar

2017 de Tüm Zamanların En iyi medyum-medyumlar.com Sitesi Hizmetinizde.
Tema : Sipsi v1