medyum
8 sene önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Havas ilmi Çalışmaları

havas-ilmi-calismalarMedyum Oğuz havas ilmi çalışmaları kapsamında hazırladığı çok özel tılsımlar, vefkler, dualar vardır.

Havas ilmi çalışmaları ile yapılamayacak çalışma yoktur yani gizli ilimler hazinesinden olan havas ilmi ile Allah (cc) yardımı ve izni ile yapılamayacak hiçbir şey yoktur.

Son zamanlarda piyasada ün kazanmış bazı kişilerin havas kitabı bastırarak satması da doğru değildir. Çünkü bu kitaplarda yazanların tamamı yanlış bilgilerdir. Zaten havas ilmi ve diğer gizli ilimlere mazhar olan medyum hocalar bu kitapların içeriğine bakınca anlarlar. Havas ilmi çalışmaları gibi bazı gizli ilimler konularını anlatan kitapları alıp da içeriği hakkında hiçbir bilgi sahibi olmayanlar da vardır ve günümüzde de maalesef artmıştır. Havas ilmi basit bir ilim olmadığı gibi herkesin yapacağı bir şey de değildir. Eline ne olduğu belli olmayan bir havas kitabı alıp medyum mesleğine soyunan insanlara aldırış göstermeyin. Bu gibi medyumlar henüz vefk yazmaktan aciz olup, kalem tutmasını dahi bilmeyen şarlatan tabir ettiğimiz kişilerdir. Özellikle bu gibi zat-ı muhterem arkadaşlar güvenilir medyum arayanların veya medyumlar piyasasının da ismini çıkartan güvenini sarsan kişilerdir. Bu tür kişilere itibar etmeyiniz.

Havas ilmi çalışmaları yapmak demek tüm alemlerle, rahmanilerle, cinlerle görüşmek demektir. Havas ilmi uçsuz bucaksız sırlar dünyasıdır. Sırlar dünyasına hakim olan medyum hoca, havas ilmi çalışmaları yaparak sorunlara özellikle manevi sorunlara çözüm yolu bulur. Manevi sorunlara çözüm bulacak kişinin tam ilmihal sahibi gerçek medyum olması gerekmektedir.

Havas ilmi gizli ilimler konularının en zor ve en sırlı ilimlerinin başında gelir. Herkes havas ilmi çalışmaları yapamaz. Unutmayın yarım usta insanı candan, yarım hoca insanı dinden çıkartır. Çalışma yaptıracağınız medyumlar hakkında ön bilgi toplayın o medyum hocayı araştırın daha sonra güvenilir bir hocaya çalışmalarınızı hazırlatın. Hatırlatma gereği duyduğum bir diğer mesele ise ruhsatlı medyumlar ile irtibat kurun. Ruhsatlı medyum havas ilmi çalışmaları sayesinde sizleri yarı yolda bırakmaz. Sizlere havas ilmi ile sorunlarınıza, sıkıntılarınıza kol kanat gerer, yardımcı olur biiznillah.

Bir önceki yazımız olan Cin Musallatı Nedir başlıklı makalemizde cin musallatı ve medyumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar
Gizli ilimler eskiden beridir var olan ilim dallarından biridir. Gizli ilimlerin içine yalnızca büyü girmemektedir. Bunun haricinde yıldızname bakımı cin musallatı, nazar değmesi, büyü yapımı ve bozumu gibi konuların tamamı da gizli ilimler arasında yer alır. İsteyen herkes gizli...
Gizli ilimler tarihin her döneminde insanlar tarafından ilgi görmüş ve merak edilmiştir. Gizli ilimler ile uğraşan kişilere ise medyum denmektedir. Tarihte dahi padişahların yanlarında bu gibi izli ilimler ile uğraşan kişiler hep var olmuştur. Onların ilim ve yeteneklerinden yararla...
Hüddam ya da başka bir deyişle ecinni ilmi; doğada sadece canlı varlıkların olmadığını, aynı zamanda cin, peri, hüddam ve meryema gibi soyut varlıklarında olduğunu savunan bir ilimdir. Bu ilme göre çevremizde gördüklerimizin dışında, yaşantımız üzerinde çok fazla etkisi o...
Yorumlar


medyum

Güvenilir Uzman Medyumlar Sizlerin Yanındadır.
Tema : Sipsi v1