medyum medyumlar

medyum
3 sene önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Hipnoz Çeşitleri

Hipnoz ustası medyum sizlere en doğru şekilde hipnoz çeşitlerini uygulayıp sıkıntılardan kurtulmanızı sağlayacaktır.

Hipnoz, psikolojik telkinle gerçekleşen bir çeşit uykuya benzer haldir. Ancak, tam bir uyku durumu değildir. İki çeşit hipnoz mevcuttur: Hipnotik uyku ve Manyetik uyku.

Hipnotik Uyku; merkezi sinir sisteminin çalışmasını yavaşlatan bir madde ile sağlanan uyku haline denir. Narkoz hali değildir. Zira, hipnotik uykuda kişinin acı ve ağrıyı algılama yetisi yok olmaz. Hipnotik madde ağrıyı yok etmez ya da ağrısı olan bir hastaya uyku vermez.

Manyetik Uyku; manyetik uyku, hipnotik uykudan daha derin ve doğal bir uyku halidir. Ruhsal incelemeler bol ve verimli olanaklar sunar. Manyetik hipnoz ile yapılan tedaviye ve bu konudaki uzmanlık alanına bazı ülkelerde biyoterapi adı da verilmektedir. Ruhsal hastalıklarınıza çözüm bulacak olan medyum manyetik uyku rezonansı denilen hipnoz çeşidini çok iyi bilmeli ve uygulamalıdır.

Hipnoz, en çok sahne illüzyonistleri ve medyumlar tarafından uygulanmaktadır. Bunun yanında tıp alanında da psikiyatristler ve diş hekimleri de bu yöntemi kullanabilmektedirler.

Hipnoz, demans hastaları, zeka özürlüler, ileri yaştaki kişilerde ve küçük çocuklarda kesinlikle denenmemelidir. Hipnozun, bazı kişilerce kötü niyetli kullanımlara karşı da dikkatli ve uyanık olunmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Gidenleri Geri Getiren Dualar makalesini okuyarak hipnoz çeşitleri uygulanan ayrılan sevgililerin geri döndüğüne şahit olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gidenleri Geri Getiren Dualar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler :
Benzer Yazılar
buyulerin-ise-yaramasi-neye-baglidir
Hayatımız boyunca istediğimiz her şeyin olabilmesi elbette ki imkansızdır. Çünkü insanoğlunun istemesinin sınırı yoktur. Hep daha fazlasını istemek insanın doğasında vardır. Ancak bazen çok çaba sarf etmemize rağmen olmasını çok istediğimiz şeyler olmaz. Bu bazen girmek is...
Ailesel Sorunların Büyü ile Çözümü
   Siz veya çevrenizdekiler birtakım ailevi sorunlar yaşayabilir. Bazen insan içinde bulunduğu sıkıntılı durumları tek başına yenebilecek güce sahip olmayabilir. Bu gibi durumlarda ise medyumlar hocalar başvurmak ve onlarda yardım almak en doğrusu olacaktır. Kendimizin halledemey...
Yüksek Etkili Büyüler
Büyü, insan iradesine tesir etmek kişiyi yönlendirmek amaçlı ve istenilen doğrultularda hareket etmesinin tamamına denir. Büyü çok çeşitli amaçlar için yapılan uygulama olduğundan çok kısa süreler içerisinde yapılacak bir durum değildir. İyi bir medyum için yapması gereken,...
Yorumlar

2017 de Tüm Zamanların En iyi medyum-medyumlar.com Sitesi Hizmetinizde.
Tema : Sipsi v1