medyum
5 sene önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

İhlas Suresi ve Faziletleri

İhlas suresi ve faziletleri hakkındaki sayfamızda ihlas suresinin bilinmeyen faziletlerini okuyarak öğrenebilirsiniz.

İhlas Suresi, Mekke’de 22. sırada inmiştir. Surede sadece Yüce Allah’ın sıfatlarından bahsedildiği için sureye “Allah’ın birliğini halis kılmak” anlamında “ihlas” adı verilmiştir.

Medyum hocanız olarak ihlas suresinin vefki şeriflerini en dikkatli ve özenli bir şekilde yazıp hazırlamaktayım kardeşlerim. İhlas suresinin vefkini yazdırmak isteyenler iletişim kurabilirler.

Peygamber Efendimiz şöyle buyurmuştur: “ İhlas Suresi’ni okumak, bütün Kur’an’ın üçte birine denktir.”

İhlas Suresi ve faziletlerine ilişkin çok fazla rivayet bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

  • İhlas Suresi’ni gösterişten uzak bir şekilde okuyan kimselerin bedenlerini Yüce Allah Cehennem’den korur.
  • Sabah namazından sonra İhlas Suresi’ni 11 defa okuyan kimselere o gün bir günah işlemez, bulaşmaz. Şeytan özellikle bunun için gayret etse de bunu başaramaz.
  • Yolculuğa çıkanların, evlerinin kapısını çektiklerinde 11 defa İhlas Suresi’ni okumaları, onlar dönene kadar evlerinin Yüce Allah tarafından muhafaza edilmesini sağlar.
  • Ölümlü bir hastalığı olan kimse İhlas Suresi’ni okursa, ölüp kabire konduğunda fitneye uğramaz.
  • Mezarlıktan geçerken 11 defa İhlas Suresi okuyup, imanla vefat etmişlerin ruhlarına hediye eden müminlere, o mezarlıktaki ölü sayısı kadar sevap yazılır.

Bir önceki yazımız olan Hipnoz Nedir? makalesini okuyarak hipnozun ne olduğunu ve hayatımıza getirdiği kolaylıkları öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hipnoz Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler :
Benzer Yazılar
Şamanizm ve Medyum Hocalar
Şamanizm ve medyum hocalar arasında herhangi bir bağ yoktur çünkü medyum hocalar ilmini kullanmalıdır. İlim de sadece islami ilimlerde saklıdır. Eğer bir medyum hocaya çalışma yaptıracaksanız rahmani medyum ya da şeytani medyum olup olmadığını araştırın. İslami literatü...
Medyum ve İnanç
Medyum ve İnanç Medyum bir inanç unsuru mudur merak edilen bir sorudur doğrusunu söylemek gerekirse. Aslında bakılırsa inanç unsuru olmasının yanı sıra iyi bir gözlemci tarafından incelendiğinde doğruluk payı diğer paranormal olaylara nazaran daha fazla olduğunu görmekteyiz. İ...
medyum ilgisi
Medyum ilgisi doğuştan gelen bazı yetenekleri bulunan kişilere denir. İnsan yaratıldıktan sonra medyum ilgisi meydana gelir ve bu medyum yeteneğini faydalı şekilde kullanır. Allah insanları çeşitli özelliklerle donatarak diğer insanlardan üstün kılmıştır. Bu üstün özelikl...
Yorumlar


medyum

Güvenilir Uzman Medyumlar Sizlerin Yanındadır.
Tema : Sipsi v1