medyum medyumlar

medyum
4 sene önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve 1 yorum yapıldı.

Medyum Büyücüler

buyucu Son zamanlarda medyum büyücüler ve medyumların sayısı oldukça artmıştır. Büyü yapan büyücüler ve medyum hocalar Türkiye’de fazladır.

Medyum insanların her türlü sıkıntısı için yanlarında bulunan ve onlara manevi destek sağlayan kişilerdir. Yurtdışında bulunan medyumlar cinleri vasıtasıyla yabancı insanların problemlerine çözüm bulmaktadır. Yani ister Türkiye de bir medyum ister de yurt dışında yabancı bir medyum olsun ortak amacı insanların sorunlarına yardımcı olabilmektir.

 Büyücüler ise büyü yapan ve insanlara zarar veren kendisini medyum göstererek büyücülük faaliyetlerini gerçekleştirenlere denir. Türkiye’de her köşe başında büyücü bulunmaktadır. Değerli kardeşlerim bulunduğunuz çevrede zaten ufak bir araştırma yaptığınız zaman medyum ararken oldukça fazla büyücü bulursunuz. Sanki her yeri büyücüler parsellemiştir. Şunu söylemeden geçemeyeceğim büyücüler, medyumlar birbirinden farklı karaktere sahiptirler. Çünkü medyum hocanın görevi insanlara zarar vermek değil insanlara faydalı olabilmektir. Türkiye de özellikle büyük şehirlerde her köşe başında kendisini medyum tabir ettiren bir büyücü hocaya rastlamak mümkündür sayıları oldukça fazladır. Vatandaşlarımızın dikkatini çekmek isterim ki büyücüler insanların umutları ile oynayan karaktersiz kişilerdir. Büyücüler ve özellikle kendisini medyum gibi tanıtıp gösteren büyücülere asla gitmeyiniz. Beni arayan kardeşlerimizin ortak sorunu haline gelen büyücülere fırsat vermeyiniz. Cenab-ı Allah bizleri, hepimizi, hepinizi büyücülerin şerrinden ve kötülüklerinden korusun. Medyum büyücülere fırsat vermeyin. Lütfen bu tür medyum büyücülere gitmeyiniz. Aksi halde sonuçlarına siz katlanırsınız çünkü bunların Allah (cc) hazretleri ile işleri yoktur bunlar tamamen şeytanın kölesi olmuşlardır. Lütfen doğru insanlara müracaat edin.

Medyum büyücüler özellikle kırsal kesimlerde ve büyük şehirlerin mahalle köşelerinde bulunan ve ilim sahibi olmayan cinci hoca üfürükçü dediğimiz ilim sahibi olmayan medyumlar ve cinci hocalardır. Bu tür cinci hocalara medyum ya da medyumlar denmesi doğru değildir. Çünkü medyum medyumlar ilim sahibi dürüst ve karakterli bilgili kişilerdir. Ama medyum büyücüler diye kendisini gösteren büyücü cinci hocalar ilim sahibi değillerdir. Kardeşlerim medyum ve büyücüler arasındaki farklı lütfen anlayın.

Bir önceki yazımız olan Medyum, Medyumlar, Cinci Hoca, Üfürükçü başlıklı makalemizde medyum, medyum hoca ve medyumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler : ,
Benzer Yazılar
medyumluk-icin-neler-gereklidir
Medyumluk mesleğini yapabilmek için gerekli olan çok da fazla kriter yoktur aslında.  Doğuştan gelen yeteneklere sahip olmak gereklidir öncelikle. Daha sonra da bu mesleği yapmak için insanlara yardım etmeyi sevmek gerekir. Gerçek ve sahte medyumlar arasındaki fark da böylelikle anlaş...
Büyü iyi niyetle yapılabildiği gibi kötü niyetle de yapılabilmektedir. Ancak gerçek medyumlar hiçbir zaman insanların zararına veya kötülüğüne büyü veya işlem yapmaz. Gerçek ve sahte medyumlar arasındaki fark budur. Bazı sahte medyumlar vardır ki; ne yazık ki yeteneklerini in...
Medyum çeşitli çalışmalar ve dualar yaparak tılsımları, büyüleri çözen ve insanların ruhsal olarak aydınlanmasını ve iyileşmesini sağlayan hocalara denir. Medyum hocalarının resimli ruhsatlı tecrübeli olanları olduğu gibi işini ciddiye almayan ve olumsuz sonuçlara sebep ola...
Yorumlar

2017 de Tüm Zamanların En iyi medyum-medyumlar.com Sitesi Hizmetinizde.
Tema : Sipsi v1