medyum
6 sene önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Medyum ve Medyumluk Kavramları

Medyum ve medyumluk kavramları hakkında güncel makalelerin bulunduğu gizli ilimler sitemiz Medyum Aslan hocayla birlikte hizmetinizdedir.

Medyum Oğuz Aslan olarak, tüm çalışmalarımızı iletişim köprüsü olarak yapmaktayız. Bu iletişimi ise ruhsal varlıklarla bedensiz bir şekilde sizler arasında bağlantı kurmak yolunda önemli bir iletişim ağı olarak kullanmaktayız. Sizlere pozitif enerjiler vererek üzerinizden negatif enerjilerin kalkmasını sağlamaktır. Gizli ilimler üstadı tecrübeli medyum hocanın makalelerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Medyum Oğuz Aslan yaptığı tüm çalışmalarında, enerjinin yaklaşmasını ve aynı zamanda kontrol altında tutulmasını sağlamaktadır. Ancak Türkiye genelinde birçok medyumun bilgisi olmadığı için çok fazla detaya inmediği havas ilimler ile birlikte önemli çalışmalar yapmaktayım. Bunun nedeni ise İslam dahilinde gelecek hakkında yorum yapmanın yanlış ve yasak olmasıdır. Bu nedenle çoğu ölçümleri gerçeğe yakın bir şekilde yapmaktayız. Kelime anlamı olarak gelecekten yorum almak ve haber almak olarak nitelendirilmiş olsa da kavram olarak aslında sadece ruhlar arası iletişim sağlamaktır.

Yüz yıllardır gelecekten haber almak isteyen kişilerin, belirli insanlarda iletişim halinde olduğu görülmektedir. Bu iletişim hallerinin yanında kişiler genellikle dikkat ettikleri konulardan biri olan Medyumluk mesleği ise günümüzde bazı insanlar tarafından sömürülmektedir. Gerçek bir medyum kendini ilim ve bilim alanlarından uzak tutmayan ve gerçek bir medyumluk mesleği ile karşılayacaktır. Medyum olarak alanında başarılı işlerin yapılması medyumların oldukça aktif bir şekilde gelişmesini sağlamıştır. Bunun medyum olarak detaylı bir araştırma yapıldığında Türkiye genelinde birçok ismin olduğu görülecektir. Ancak bu anlamda herkese güvenmek doğru değildir. Son yıllarda adını oldukça duyuran medyumluk kavramı, yüz yıllardır ülke bünyesinde kendini hissettirmeden çalışmalarına devam etmiştir.

medyum, medyumluk

medyum, medyumluk

Medyum Oğuz Aslan, medyumlar arasında kendine önemli bir yer yapmış Türkiye’ nin sayılı medyumları arasına girmiştir. Özellikle yaptığı büyü ilimleri ile birlikte birçok kişinin mutlu olmasını sağlamıştır. Bu açıdan kişilerin ilişkilerinde yaşadıkları sorunların giderilmesinde ve aynı zamanda seven insanların bir araya gelmesinde önemli büyü bilgim ile sizlere hizmet vermekte olup, birçok açıdan çoğu insanın ruhunun rahatlamasına da yardımcı olmaktayım. İslam dahilinde gelecekten haber almak gibi bir durumun olmaması da enerjinin kontrol edilmesi ile her açıdan değerlendirmeler yapılmaktadır. Medyumluk için resmi ruhsatlı olarak hizmet vermekteyiz. İstediğiniz zaman, istediğiniz şekilde bana bir telefon aracılığı ile rahatlıkla ulaşmanız mümkündür.

Bir önceki yazımız Ayrı Çiftleri Birleştiren Medyum makalesini okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ayrı Çiftleri Birleştiren Medyum başlıklı makalemizde aşk büyüsü, medyum ve oğuz aslan hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler : ,
Benzer Yazılar
Bir Kadını Kendinize Bağlama
Çok değer verdiğiniz bir kadını kendimize bağlamak için nasıl bir yol izlememiz gerekir, neleri doğru yaparak karşımızdaki kadının bizden hoşlanmasını sağlayabiliriz bu temel ihtiyaçlar doğrultusunda bilgiler edinelim. Erkeklerin en çok yaptıkları hatalar nelerdir, bir kad...
Sevgili ve Aile sorunu
Bazen bir insanı çok seversiniz ve bu insanı aileniz kabul etmeyebilir, bu durumda şu soruyu kendinize sorarsanız ” ailem sevgili istemiyor, ne yapabilirim” bu durumla karşı karşıya kalan kişilerin neler yapabileceğini sizlerle paylaşalım. İçinde yaşadığınız Türk toplumu ...
medyumlar-manevi-sorunlarinizi-da-cozer
Manevi sorunlarla başa çıkmak hiç de kolay olmasa gerek. İnsanın hayatı boyunca manevi hayatında pek çok çeşitlilik vardır. Duyguları ile ön planda olan insan denen varlık hayatının çeşitli dönemlerinde kimilerinin psikolojik sorun dediği, kimilerinin buhran dediği birçok mane...
Yorumlar


medyum

Güvenilir Uzman Medyumlar Sizlerin Yanındadır.
Tema : Sipsi v1