medyum
6 sene önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Medyum Yararları

medyum-yararlariMedyum yararları sayılmakla bitmez. Manevi sorunları olanlara fayda ve yarar sağlayan gerçek medyum hoca efendi hizmetinizde yer alıyor.

İnsanlara birçok konuda yardımı dokunan, yaptığı büyüler, sihirler ve vefklerle insanları sıkıntıdan kurtaran, büyü yapılmış kimseler üzerinde bulunan büyüyü bozan, çeşitli sıkıntılar için dua yazan kişilere medyum adı verilir. Medyumlar ve medyum hocaların toplum üzerinde birçok yararı bulunmaktadır. Bu yararlardan size kısa olarak bahsedeceğiz. Gerçek medyumlar ve medyum hocanın belli başlı yararları şunlardır:

–         Sevdiği tarafından terk edilmiş ve hayata küsen bireyin, sevdiğinin tekrar dönmesi için vermeyeceği şey yoktur. Eğer çok seviyorsa medyumlar, derdine çare olabilir. Yazacakları geri döndürme büyüsü sayesinde sevgilisine geri kavuşabilir. İnsanlık gereği hepimizi hatalara düşebiliyoruz. Sevgiliniz de hata yapıp sizi terk edebilir bu durumda sevgilinizi geri kazanmanız için medyumlar size yardımcı olacaktır.

–         Aşk büyüsü sayesinde sevdiğiniz birisini kendinize bağlayabilirsiniz. Bu büyü birçok kişinin size ilgi duymasını sağlayabilir. Çok şanssızsanız ve sevdiğiniz kız size karşı ilgi göstermiyorsa, aşk büyüsü sayesinde onu kazanabilirsiniz.

–         Evliyseniz ve eşinizin sizi aldatmasından korkuyor, şüpheleniyorsanız bağlama büyüsü size çok yarayacaktır. Bu büyü sayesinde sevgilinizi kendinize bağlayacak ve onun başka birisiyle olabilecek herhangi bir yanlış davranışı ortadan kaldıracaksınız. Çünkü gözü sizden başkasını görmez hale gelecek ve size çok ilgi duyarak, sizden başkasını sevemeyecektir. Sevgililerde bu büyüden yaptırabilir.

–         Medyumlar, sıkıntısını ve sorunu olan her birey için özel bir dua yazmaktadırlar. Her kişiye özel olarak hazırlanan bu dualara vefk adı verilir. Vefk size özel olarak yazılır ve bütün kalple inanılması gerekir.

Medyum yararları saymakla bitmez. Diyar diyar, şehir şehir gerçek medyum bulamamaktan yanıp tutuşuyorsanız ve bulduğunuz medyumlar tarafından da işlemleriniz yarı başlı kaldıysa size tam yararlı ve faydası dokunacak olan Medyum Oğuz yanınızda yer alıyor. Türkiye de medyum söylenince ilk akla gelen kişi olan Medyum Oğuz vergi veren ve resmi ruhsatlı medyumlar içerisinde de vergi levhalı medyum hoca efendi olarak yıllar yılı çalışmalarının arkasında güvenilir bir şekilde durmuştur. Gerçek profesyonel medyum çalışmaları ve hizmetleri almak istiyorsanız sizlerin medyum hocası Medyum Oğuz her zaman yanınızda yer alıyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan Medyumlar Hocalara Muska Yaptırmak Caiz mi başlıklı makalemizde büyü, medyum ve medyum oğuz hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar
Bir Kadını Kendinize Bağlama
Çok değer verdiğiniz bir kadını kendimize bağlamak için nasıl bir yol izlememiz gerekir, neleri doğru yaparak karşımızdaki kadının bizden hoşlanmasını sağlayabiliriz bu temel ihtiyaçlar doğrultusunda bilgiler edinelim. Erkeklerin en çok yaptıkları hatalar nelerdir, bir kad...
Sevgili ve Aile sorunu
Bazen bir insanı çok seversiniz ve bu insanı aileniz kabul etmeyebilir, bu durumda şu soruyu kendinize sorarsanız ” ailem sevgili istemiyor, ne yapabilirim” bu durumla karşı karşıya kalan kişilerin neler yapabileceğini sizlerle paylaşalım. İçinde yaşadığınız Türk toplumu ...
medyumluk-icin-neler-gereklidir
Medyumluk mesleğini yapabilmek için gerekli olan çok da fazla kriter yoktur aslında.  Doğuştan gelen yeteneklere sahip olmak gereklidir öncelikle. Daha sonra da bu mesleği yapmak için insanlara yardım etmeyi sevmek gerekir. Gerçek ve sahte medyumlar arasındaki fark da böylelikle anlaş...
Yorumlar


medyum

Güvenilir Uzman Medyumlar Sizlerin Yanındadır.
Tema : Sipsi v1