medyum
6 sene önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve 1 yorum yapıldı.

Medyum

medyum-medyum Medyum bir sorunu yaptığı bakımları sayesinde bilip ona göre çalışma yapmalıdır. Medyumlar insanlara faydalı olabilmek adına vardırlar.

Hz. Muhammed (S.A.V) efendimiz “İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır” buyurmuştur. İyilikte yarışınız buyrulmuştur. Medyumlar da kendi aralarında ayrılırlar. Astrolog medyumlar vardır. Astroloji ve burçlara yönelik çalışmalar ve yorumlar yapanlara astrolog denir. Fal bakan kimselere falcılar denir. Gizli ilimler hazinesine mazhar olup manevi çalışmalar hazırlayanlara ise medyum denir. Medyumlar özellikle kırsal kesim dediğimiz şehirlerde hoca olarak bilinir. Ya da şifacı olarak da bilinir. Büyü yapanlara da büyücüler denir. Büyücüler ile medyumlar birbiri ile aynı değildir. Büyücüler büyü yaparlar fakat medyumlar da büyücülerin yapmış oldukları bu büyüleri bozarlar. Özellikle medyum hocaların temel görevi insanlara yardım etmektir. Yapılan bakımlar sonucu ya da problemlerin durumuna göre havas ilmi çalışmaları (vefk, büyü, tılsım, muska vb.) hazırlanır.

Hazırlanan havas ilmi çalışmaları sayesinde hastalıklar iyileşir. Rukye okumaları sayesinde özellikle sara hastalığı da denilen cin musallatları, büyüler, psikolojik sorunların önüne geçilir. Allah (cc) izni ile bu tür manevi hastalıklardan rukye okumaları sayesinde medyum hastasını kurtarır sağlığına kavuşturur.

Değerli kardeşlerim lütfen köşe başında türeyen ve her şehirde bu tiplere rastlanan medyum adı altında ün kazanmış şarlatanlara gitmeyiniz! Çünkü bu tür insanlar sizin duygularınızla oynayıp yalnızca paranızı almakla kalmaz, olması için umut beslediğiniz çalışmalarınızın da suya düşmesini sağlarlar. Lütfen değerli kardeşlerim artık herkes bilinçlensin resmi ruhsatlı medyum hocaları tercih ediniz. Resmi ruhsatlı medyumlar Türkiye’de bulunmaktadır ama sayıları çok azdır. Rabbim doğru yolda eriştirdiği kullarından eylesin. Allah doğru insanlarla karşılaştırsın. Çözümsüz sorun yoktur her sıkıntının nasıl çözüleceğini Cenab-ı Allah bizlere yüce kitabı Kuran-ı Kerim de ve rahmanilerle bildirmiştir. Her sorunun çözümü yalnızca ruhsatlı medyumlarda gizlidir.

Televizyon programlarına çıkarak büyüden, cinden, muskadan bahseden bazı şarlatanların ise suyu yine haber televizyonlarında çıkmıştır. Hepsinin sahtekâr dolandırıcı olduğu haberler de milyonlarca kişinin önüne serilmiştir. Değerli kardeşlerim 150.000 Dolar, 500.000 Euro bir medyum hocaya verilmez. Bu paraları verirken maazallah insanın aklı çıkar. Ama bazı medyum sıfatı altında televizyonlarda dolaşan şarlatan medyumlar maalesef bu tür rakamları müşterilerinden istemektedirler. Bazı iş dünyasından ve sanat dünyasından kumpasa düşürdükleri insanlara bu paraları verdirmektedirler ama ortada sıfır… Ortada giden milyonlarca Türk lirası, dolar vs. Yahu askeri ücretli çalışan bir insandan nasıl olur da çalışması karşılığında 10.000 TL para talep edilir. İnsanın aklı almıyor lütfen bu tür sahtekârlara göz açtırmayınız ve aldanmayınız. Rabbim hepimizi bu tür şarlatan medyumların tuzaklarından korusun inşallah.

Her türlü çalışmanızda bir kardeş gibi yanımda olmanızı isterseniz Medyum Oğuz hizmetinizdedir. 26 yıl boyunca Türkiye’de ve dünyanın neresinde olursa olsun bütün kardeşlerimizin problemleri ile yakından ilgilendim ve ilgilenmeye devam ediyorum. Medyum Oğuz sizlerin medyum hocası olarak yıllardır sizlere hizmet etmektedir. Bir telefon kadar uzağınızda olan Oğuz Hoca her zaman problemlerinize çözüm bulacaktır.

Yorumlar


medyum

Güvenilir Uzman Medyumlar Sizlerin Yanındadır.
Tema : Sipsi v1