medyum
6 sene önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve 1 yorum yapıldı.

Papaz Büyüsü

papaz-buyusu Papaz büyüsü etkili büyüler içerisinde gösterilen ve sonuçları son derece de kuvvetli olan bir büyü türüdür.

Papaz büyüsü çalışmalarında Medyum Oğuz usulüne göre papaz büyüsü yapmaktadır ya da varolan bir papaz büyüsünü çözmektedir. Benimle irtibat kurun yardımcı olayım.

Başta belirtmek isterim ki papaz büyüsünü sadece papazlar yapmaz! Yüzyıllar önce bir papazın yaptığı ve olumlu sonuç aldığı büyüye papaz büyüsü denir. Papaz büyüsü çeşitli olayların gerçekleşmesi için yapılır. Papaz büyüsü yapmak yani papaz büyüsünü hazırlamak çok zordur. Aynı şekilde papaz büyüsünü bozmak da çok zor bir olaydır. Medyum Oğuz papaz büyüsü yapımında ve bozumunda üstün tecrübelere sahiptir.

Papaz büyüsü genellikle bağlama büyüsü gibi kullanılıp sevgililerin birbirini kendine bağlatması ile yaptırılan büyülerin başında gelmektedir.  Papaz büyüsü kimi zaman adet kanı, kimi zaman saç telleri, kimi zaman kiriş ipi ya da büyü yapılacak kişinin bir çamaşırı ( atlet, tişört vb) ile yapılır. Papaz büyüsünde aşk bağlama işi son derece meşakkatli olup sonuçlarında da olumlu verim alınır. Papaz büyüsü ile bir kişi bağlanır. Aşkla bağlanan o kişi sizin her dediğinizi yapar. Papaz büyüsü bağlama büyüsünde kullanıldığı zaman büyük bir sevgi ile bağlanır sever ve evlilik kararı alır. Kısacası sizin her dediğiniz yapar. Siz kapıdan kovsanız da bacadan girer misali etkili sonuçlar doğuran bir büyü çeşididir.

Papaz büyüsü birisine zarar vermek için de kullanılan büyülerin başında gelir. Papaz büyüsü ile bir kimsenin işine son verilmesi sağlanır, iş yerinde rızkı kesilir, kısmeti kapatılır, sevgilisinden ayrılması için de papaz büyüsü ile büyü yapılır. Bazı medyumlar kara büyü nedir sorusuna verdikleri cevap papaz büyüsüdür. Bu da yanlış bir görüştür. Kara büyü ayrıdır papaz büyüsü ayrıdır birbirinden ayrı yapılan büyülerdir. Allah’a şükürler olsun ki Medyum Oğuz sayesinde üzerinize yapılmış papaz büyüsü ne kadar kuvvetli olursa olsun çözerim. Büyü çözümü alanında Türkiye’de ve dünyadaki muzdarip kardeşlerimizin her zaman yanında oldum. Başta söylemiş olduğum gibi papaz büyüsü etkili ve son derece kuvvetli büyü çalışması olup en etkili büyülerinde başında gelmektedir.

Papaz Büyüsü ülkemiz de farklı yorumlara konu olan büyü çalışmalarının başında gelmektedir. Herkes papaz büyüsü hakkında olur olmaz anlamlar katarak insanların kafasını karıştırmaktadır. Papaz büyüsü yaptığını iddaa eden medyum aslında papaz büyüsünün papazlar tarafından yapılan bir büyü olmadığını kendisine ulaşan kişiye aktarmalıdır. Yani değerli kardeşlerim papaz büyüsünün sadece adı papaz büyüsüdür. Dünyanın her yerinde bulunan medyumlar vasıtasıyla bu büyü yapılır ya da yine aynı şekilde medyum hocalar tarafından papaz büyüsü çözülür. Papaz büyüsü etkili sonuçlar verir. Büyü çeşitleri arasında papaz büyüsü vardır ve ülkemizde de oldukça sık yaptırılan bir büyüdür.

Bir önceki yazımız olan Türkiye'de Bulunan Medyumlar ve Falcılar başlıklı makalemizde falcılar, medyum ve ruhsatlı medyum hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar
orumcek-agi-buyusu
Etkili bağlama büyüleri arasında olduğu bilinen örümcek ağı büyüsü bitmeye yüz tutmuş ya da çok sorunlu ikili ilişkilerde medyumlar tarafından yapılan bir büyü çeşididir.  Bir şekilde ilerlemeyen evlilikler ya da ilişkiler insanların bütün hayatını etkiler. Sadece duygu...
Büyü insanoğlunun yeryüzündeki varlığından beridir bilinen ve yapılan işlemlerden biridir. İnsanlar tarih boyunca birçok araştırma yapmış ve herkesin büyü yapamayacağı konusunda hem fikir olmuştur. Büyülerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bağlama büyüleri, aşk celpleri, ...
Büyü insanoğlunun var olduğu günden beridir bilinen ve yapılan bir uygulamadır. Bu gizli ilim yıllar boyunca insanların dikkatlerini çekmeyi başarmıştır. Ancak medyumlar haricinden olan herkes için gizemini bugünde halen daha devam ettirmektedir. Peki büyü nedir? Kimler büyü yapa...
Yorumlar


medyum

Güvenilir Uzman Medyumlar Sizlerin Yanındadır.
Tema : Sipsi v1