medyum
2 sene önce Medyum tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Sevgili ve Aile sorunu

Bazen bir insanı çok seversiniz ve bu insanı aileniz kabul etmeyebilir, bu durumda şu soruyu kendinize sorarsanız ” ailem sevgili istemiyor, ne yapabilirim” bu durumla karşı karşıya kalan kişilerin neler yapabileceğini sizlerle paylaşalım.

İçinde yaşadığınız Türk toplumu içinde maalesef bazı aileler çocuklarının özel hayatlarına ve seçimlerine çok fazla karışmayı kendilerine bir hak olarak görmeye devam ediyorlar. Bu durum zaman zaman o kadar ileri gidiyor ki sevdiğiniz insana bile karışma haklarını kendilerinde buluyorlar. Evleneceğiniz kişileri bile kendileri seçmeye çalışıyorlar. Oysa bu insanlar sizin aileniz bile olsa sizin evleneceğiniz kişiye karışma hakkını onlara vermez. Çoğu aile çocuklarını sanki onların birer eşyası gibi görmeye devam ediyor. Çocuklarının istek ve duygularını hiçe sayıyorlar.

Oysa hayatta her insan kendi seçimlerini ailesinden etkilenmeden yapabilmelidir. Bu durum Avrupa ve gelişmiş ülkelerde yaşanmıyor ancak bizim gibi gelişmekte olan ülkelerde maalesef aileler çocuklarının seçimlerine henüz saygı gösterebilecek hassasiyete ulaşamadılar. Bu yüzden pek çok genç seveceği yada evleneceği insanı bile ailesinde sormadan, ailenin onayını almadan gerçekleştiremiyor. Eğer aile onay vermez ise seven insanlar ayrılmak zorunda kalıyorlar. Bu durumda oturup ailenizle konuşmanız da pek işe yaramayacaktır. Onların bu konudaki düşüncesini değiştirmek çok zordur. Bazen sebep mezhep ayrılığı bazen farklı nedenlerden dolayı aileniz sevdiğiniz kişiyi sevmeyebilir ve evlenmenize onay vermeye bilir. Peki bu durumda ne yapacaksınız. Eğer aileniz sevdiğinizle evlenmenize izin vermiyorsa yada aileniz sevdiğiniz insanı kabul etmiyorsa aslında yapacağınız basit bir şey sonunda bu durumu tamamen düzeltebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere ailenizin sevdiğiniz kişiyi istemesi ve sizin evliliğinize onay vermesi için medyumların hazırladığı çok özel ikna etme vefklerinden söz etmek istiyoruz. Bu vefklere sahip olarak sevdiğiniz insanı ailenize kabul ettirmeniz hatta sevdirmeniz oldukça kolaydır. Örneğin bir sevdiğiniz var ve sevdiğiniz kişiyle evlenmenize anneniz yada babanız karşı çıkıyor, işte bu sorunları yaşayan birinin hemen bir medyumla temasa geçerek ikna etme vefkini yaptırması gerekir. Bu vefkleri hemen her medyum rahatlıkla bir kaç gün içinde hazırlayarak sizlere ulaştırabilir. Bu vefk elinize geçtikten sonra artık evlenmenizin önünde hiç bir kalmaz.

Genelde ailelerin karşı çıktıkları konuların başında mezhep ayrılıkları ilk sırayı alıyor, örneğin sevdiğiniz insanın mezhebi sizden farklı ise bu durumda anne yada baba bu insanla evlenmenize onay vermiyor. Oysa bu tutum tamamen hatalı bir tutumdur çünkü asıl olan insan olmaktır iyi bir insan olması yeterlidir. Burada yanlış olan şudur, sevgilinizin nasıl bir insan olduğuna bakmaksızın sırf ön yargılarıyla hareket ederek karar veren aileler sizin mutluluğunuzun önüne farkında olmadan bir set çekiyorlar. Bu yanlış tutumlarını ailenize anlatmak neredeyse imkansızdır. Bu nedenle ikna etme vefkleri sizlere bu konuda kesin olarak yardımcı olacaktır.

Ailenizin sevgilinizi kabul etmesi için yaptıracağınız bu vefkler hazırlanırken sizin ve sevdiğiniz insanın isim bilgileri ve doğum tarihleri alınarak hoca tarafından bir kaç gün içinde hazırlanır. Sonuç verme süresi 15 gündür, bu vefk elinize geçtikten sonra ortalama 15 gün içinde sevdiğinizi aileniz kabul edecektir. Artık sizin önünüze engel olmayacak ve evlenmeniz için aileniz size tam destek verecektir. Bu problemi yaşayan tüm genç yaştaki seven insanlar ikna vefkleri ile hiç bir problem yaşamadan evliliklerine karşı çıkan ailelerini kolay bir şekilde ikna edebilirler. İkna vefkleri için Medyum Oğuz hocadan yardım ve bilgi isteyebilirsiniz. Hemen iletişim numaralarımızdan Oğuz hocayı arayarak bu konuda yardım isteyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Medyumlar Manevi Sorunlarınızı da Çözer başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler :
Benzer Yazılar
Bir Kadını Kendinize Bağlama
Çok değer verdiğiniz bir kadını kendimize bağlamak için nasıl bir yol izlememiz gerekir, neleri doğru yaparak karşımızdaki kadının bizden hoşlanmasını sağlayabiliriz bu temel ihtiyaçlar doğrultusunda bilgiler edinelim. Erkeklerin en çok yaptıkları hatalar nelerdir, bir kad...
medyumlar-manevi-sorunlarinizi-da-cozer
Manevi sorunlarla başa çıkmak hiç de kolay olmasa gerek. İnsanın hayatı boyunca manevi hayatında pek çok çeşitlilik vardır. Duyguları ile ön planda olan insan denen varlık hayatının çeşitli dönemlerinde kimilerinin psikolojik sorun dediği, kimilerinin buhran dediği birçok mane...
İnsanların hayatlarının belli dönemlerinde yaşadıkları sıkıntılardan dolayı ve çeşitli sebeplerle İstanbul en iyi medyum diye aradıkları olmuştur. İstanbul kalabalık bir şehir olduğundan dolayı artık komşuluk ilişkileri de yaşanmıyor. Ancak eski dönemlerde İstanbul’da...
Yorumlar


medyum

Güvenilir Uzman Medyumlar Sizlerin Yanındadır.
Tema : Sipsi v1